Oklejanie Reklamowe

Oferujemy profesjonalne oklejanie reklamowe pojazdów, vanów, ciężarówek, łodzi i helikopterów wraz z projektem graficznym. Wykonujemy pełno kolorową stylizację pojazdu z wykorzystywaniem nadruku na folii. Oklejanie reklamowe pozwala na swobodne kreowanie wizerunku i pełną personalizację. Grafika reklamowa pozwala ujednolicić flotę samochodów, dzięki czemu Państwa marka będzie rozpoznawalna również w terenie.

Pojazdy & Floty: auta osobowe, vany, autobusy, ciężarówki, łodzie, helikoptery

O powodzeniu reklamy decyduje przede wszystkim jej zasięg, dlatego mobilna forma reklamy jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy w dzisiejszych czasach. W naszej firmie oferujemy w pełni profesjonalne, reklamowe oklejanie samochodów.

Dzięki własnemu studiu graficznemu jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać oryginalną i estetyczną folię reklamową, która pokryje każdy samochód od zderzaka aż po dach!

Zajmujemy się projektowaniem oraz oklejaniem pojazdów, flot firmowych, pojazdów wielkogabarytowych, łodzi i helikopterów. Folie dostępne w naszej ofercie to profesjonalne folie wylewane przeznaczone do oklejania pojazdów mechanicznych, odporne na zmywanie, czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Naszym klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości folie wiodących producentów!

Zwiększ widoczność!

Koszt pokrycia samochodu folią reklamową kształtuje się od 600zł. Nasi klienci mogą wybierać zakres oklejenia – od prostej naklejki zawierającej logo i nazwę firmy, po całkowite oklejenie pojazdu, dające efekt 3d. Klient sam decyduje, które elementy auta mają zostać pokryte grafiką lub może zdać się na fachową pomoc naszego studia graficznego, które zaproponuje możliwie najlepsze wykonanie reklamy na samochodzie.

W firmie Prestige Wrap zajmujemy się oklejaniem wszystkich rodzajów pojazdów mechanicznych – od samochodów osobowych poprzez samochody dostawcze, aż po pojazdy wielkogabarytowe, łodzie czy helikoptery. Dzięki studiu graficznemu jesteśmy w stanie przygotować unikatową grafikę idealnie wpisującą się w potrzeby i gust każdego klienta.

Zaletą mobilnej reklamy na samochodzie jest również jej trwałość – minimum 2-3 lata! Jest to możliwe, dzięki specjalnej warstwie zabezpieczającej UV (laminat), która chroni wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi.

Mobilna reklama na samochodzie dobrze zaprojektowana i wykonana, to idealna inwestycja na promocje dowolnej usługi.

Wraz z firmą PRESTIGE WRAP uzyskasz zadowalający efekt, który zaprocentuje szybciej niż myślisz. Zapraszamy!

Vauxhall Van zmiana koloru na niebieski + wybiórcze napisy

Van – zmiana koloru na czarny matt + wybiórcze napisy

Caravan – pełen zakres oklejenia folią reklamową

Ciężarówki X Factor – oklejanie reklamowe

Van Livery London – wyklejanie pasów + wybiórcze napisy

X Factor oklejanie przyczepy folią reklamową

VW Transporter zmiana koloru na srebrny metallic

X Factor wyklejanie logo na autobus

Iveco oklejanie ciężarówki na czarny połysk

Van oklejanie reklamowe dla marki Koral

Ford Connect – oklejanie reklamowe

Van Livery – oklejanie reklamowe dla marki London Woof

Pozostałe prace